Deze test website is nog niet geschikt gemaakt voor kleine schermen. Graag op een groot scherm bekijken.

zie ons team onderaan

Over ons

Wij zijn Bessels

Wij analyseren, ontwerpen en begeleiden zodat onze opdrachtgevers kunnen ondernemen. Een totaal regisseur van plan tot uitvoering. Met een expertteam per opdracht, verkennen we alle opties en bieden we de best mogelijke oplossingen.

Wij helpen ondernemingen door mensen en productieprocessen te voorzien van de juiste bedrijfshuisvesting. Dit biedt een stabiele basis voor de toekomst. Een toekomst waar je als onderneming het meeste uit wil halen. Wij geloven namelijk dat een gebouw het fundament is van de groei van je onderneming.

Het fundament van rendement

Onze kennis en ervaring zetten we in om het potentieel van een bedrijf te faciliteren. We leveren een gebouw dat passend is bij de organisatie. Niet alleen nu, maar ook nog over 10 jaar.

Dit doen we door het gebouw te ontwikkelen vanuit mensen, gebruik en de identiteit van de onderneming. Zodat het niet alleen een mooi gebouw is, maar vooral functioneel en passend bij onze opdrachtgever.

 

 

ONZE DIENSTEN

Vanuit de planvorming kunnen wij zo optimaal mogelijk een toekomstbestendige bedrijfs- huisvesting ontwerpen. We kijken vanuit mensen, gebruik en de identiteit ...

 

HOE WIJ WERKEN

 

Toekomstbestendig

Onze aanpak zorgt ervoor dat we toekomstbestendige bedrijfshuisvesting kunnen realiseren. Met ons multidisciplinaire team ontwikkelen we nieuwbouw en herbestemming projecten. Projecten die zowel esthetisch als functioneel voldoen aan de wensen van de opdrachtgever en de omgeving.

Wij zorgen voor landelijke en stedelijke inpassing, door bij het ontwerp rekening te houden met bepalende omgevingsfactoren. Een gebouw heeft zo niet alleen toegevoegde waarde voor de onderneming, maar ook voor zijn omgeving.

Elko-58.jpg Elko Bootsma

Partner en projectleider
ebootsma@bessels.com
+31 6 45 64 34 21

Cordy-42-15.jpg Cordy Volkers

Partner en projectleider
cvolkers@bessels.com
+31 6 250 97 050

Mandy-4.jpg Mandy Doeve

Partner en architect
mdoeve@bessels.com
+31 6 46 668 669

Herman-4-15verz.jpg Herman Bessels

Grondlegger en architect
hbessels@bessels.com
+31 6 50 633 525

Monique-5.jpg Monique Hofman

Hoofd Financiën
mhofman@bessels.com
+31 6 824 32 783

Dennis-36.jpg Dennis Sieljes

3D Modelleur


RobertJan18.jpg Robert-Jan Pel

Architect
rpel@bessels.com
+31 6 512 53 359

Matthijs-4.jpg Matthijs Dijkstra

3D Modelleur en projectcoördinator
mdijkstra@bessels.com
+31 6 824 247 84

Jelle-4.jpg Jelle Zeijl

Projectleider
jzeijl@bessels.com
+31 6 821 44 269

hand-with-finger.jpg Pas jij ertussen

email naar:
info@bessels.com

Hans-4.jpg Hans Grube

3D Modelleur


Paulien-49.jpg Paulien Westerhof

3D Vormgever


Laurens-4b.jpg Laurens Achterkamp

3D Modelleur


Ingrid-4.jpg Ingrid van der Veer

Secretaresse


John-4a.jpg John Engelen

Projectleider
jengelen@bessels.com
+31 6 461 44 523

Thijs-5.jpg Thijs Peeters

Stagiair